Tworzenie i projektowanie stron www Szczecin

Kreacja firm - Pablos Szczecin

 • Tworzenie stron www Szczecin
 • Projektowanie stron www Szczecin
 • Aktualizacja stron www Szczecin
Projektowanie stron internetowych
Główną naszą specjalnością jest projektowanie stron internetowych, profesjonalnych portali internetowych, które są podstawowym źródłem informacji i komunikacji pomiędzy ludźmi w sieci. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, nie korzystamy z gotowych
rozwiązań.


Aktualizacja i naprawa stron typu Wordpress
W naszej ofercie naprawa lub aktualizacja stron wykonanych na silniku Wordpress. Jeśli masz jakiś problem z Wordpressem, chcesz do dostosować do swoich potrzeb, masz wirusa lub potrzebujesz rady, to na pewno pomożemy! Zapraszamy do kontaktu z nami.


Tworzenie wizerunku firmy
Jeśli jeszcze nie masz nazwy firmy, loga, ani pomysłu - pomożemy. Wspólnie wymyślimy nazwę, wybierzemy podstawowe kolory, stworzymy znak graficzny, opracujemy wzór wizytówki i ulotki, czy nawet oznakujemy kasetonem Twoją firmę. Mamy również możliwość oklejenia auta.


Hosting
Oferujemy również HOSTING - miejsce na Twoją stronę www oraz zakładamy maile. Wszystko na serwerach HOME.PL - cena od 150 zł netto/rok. • Rejestracja domen
  Oferujemy pomoc w wyborze domeny, czyli Państwa adresu internetowego (np. moja-domena.pl):

  Oferujemy domeny krajowe i zagraniczne w cenie:

    » .pl 1zł netto*
    » .com.pl 1zł netto*
    » .regionalne (np.: moja-domena.szczecin.pl) 1zł* netto
    » .eu 20zł netto*
    » .pozostałe w kwocie od 30zł* netto

  * - nowy roczny abonament w pierwszym roku użytkowania
  Sprawdź dostępność domeny »
 • Hosting, serwer
  Oferujemy serwer, na którym fizycznie umieszczamy Państwa
  stronę - np. pliki strony internetowej, zdjęcia, muzykę itp.

    » roczny abonament serwera: 150zł netto na serwerze home.pl
    » w cenie jest nieograniczona liczba kont pocztowych
 • Projekt graficzny, Layout
  Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Dobrze przygotowany system identyfikacji wizualnej firmy to wszystko to, co buduje pozytywny wizerunek.

  Dlatego tworzymy niepowtarzalne, jak i bardzo oryginalne projekty. Każdy Layout jest inny i opracowywany indywidualnie.

  Tworząc szatę graficzną strony zachowujemy spójność między wizerunkiem internetowym, a istniejącym logotypem, logiem czy kolorem firmy.

  Opracowanie graficzne szaty graficznej to koszt rzędu 300zł netto.
 • Budowa strony www
  Budowa strony www jest procesem dość skomplikowanym - technologie HTML, CSS, JavaScript, Flash, MySql, ActionScript, Jquery to podstawy tworzenia serwisów www.

  Niemniej technologie to nie wszystko. Należy je w taki sposób wykorzystywać, aby strona była prawidłowo wyświetlana pod wszystkimi przeglądarkami, grafika szybko wyświetlana, a 'roboty' googla lubiły na nią zaglądać. Nasza firma właśnie tak wykonuje serwisy. Etap wyceniany jest indywidualnie.
 • CMS - samodzielna edycja strony
  System CMS jest aplikacją służącą do zarządzania treścią na stronach internetowych. Podstawowym założeniem systemu jest umożliwienie właścicielowi strony modyfikowania jej zawartości bez konieczności ingerowania w kod HTML.

  Takie oprogramowanie umożliwiające edycję serwisów internetowych w trybie on-line. Etap wyceniany jest indywidualnie.
 • Sklepy internetowe
  Oferujemy założenie sklepu internetowego, umożliwiającego samodzielne zarządzanie kategoriami, produktami, podstronami. Dzięki rozbudowanemu panelowi administracyjnemu możliwe jest dodawanie, edycja produktów, opisów, cen oraz m.in. wgląd w statystyki sprzedaży, listę zarejestrowanych klientów, czy wystawianie faktur.

  Koszt opracowania i wdrożenia szaty graficznej oraz sprzedaż wieczystej licencji to jednorazowy koszt ok. 2000 - 2500 zł netto. Zobacz przykładowy projekt e-sklepu »
 • Pozycjonowanie
  Pozycjonowanie to szereg czynności jakie należy wykonać, aby strona WWW znalazła się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, w wyszukiwarkach internetowych.

  O pozycjonowaniu myślimy już w trakcie projektowania strony. Odpowiednio konstruujemy treść strony, używamy odpowiednich tagów, a wszystko po to, by potem Google lepiej nas zauważyło.

  Ponadto pomagamy dobrać i określić tytuł strony, słowa kluczowe, metatagi.